Witajcie!

Witajcie na portalu edukacyjnym SzkolaPrzedsiebiorczosci.pl

Ja nazywam się Zofia Zaangażowana.

A ja jestem Piotr Przedsiębiorczy.

Zapraszamy Was do wspaniałej przygody związanej z uczeniem się przedsiębiorczości.

Przedsiębiorczość nie jest do końca tym, z czym może się Wam kojarzyć. Przedsiębiorczość, to nie tylko prowadzenie własnej firmy, ale to nasza postawa z jaką podchodzimy do naszego życia i wyzwań, które nas spotykają.

Nasz portal pomoże Wam lepiej odnaleźć się w współczesnym społeczeństwie i instytucjach, które go tworzą. Każdy z nas jest częścią tego społeczeństwa i to od nas zależy jego kształt zarówno w wymiarze społecznym, jak i dobrobytu gospodarczego.

Co znajdziecie na naszym portalu?

Sekcja WIEDZA zawiera najważniejsze informacje o podstawowych pojęciach, takich jak: przedsiębiorczość, pieniądze, podatki, własne predyspozycje a rynku pracy, prowadzenie firmy, produkty bankowe.

PLAN MIASTA M to plan wirtualnego Miasta M, w którym znajdują się wszystkie instytucje tworzące współczesne społeczeństwo. Zapraszamy na wycieczkę, w ramach której poznacie te instytucje.

Do czego służy nasz portal?